INMATECH LLC
 
ТОВ ІНМАТЕХ
ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
WEINIG GRUPPE
(ВАЙНІГ ГРУП)
В УКРАЇНІ З 1995 РОКУ
 
 
  1ГОЛОВНА   1СЕРВІС   1НОВИНИ   1КОНТАКТИ
 
  КОНЦЕРН ВАЙНІГ ВЕРСТАТИ ТЕХНОЛОГІЇ СЕРВІС КОНТАКТИ

Сервіс та запасні частини

 

Сервісне обслуговування обладнання та оригінальні запасні частини

Сконцентруйтеся на Ваших справах, сервіс обладнання та вчасне постачання оригінальних запасних частин зробимо для Вас ми!

Потрібно сервіс обладнання ГРУПИ ВАЙНІГ - ми із задоволенням Вам допоможемо - нам Ви можете довіритися!

Зі спеціально навченими на заводах Вайніг, Грекон, Дімтер, Райманн інжерами-налагоджувальниками ми гарантуємо чудовий сервіс по всіх видах обладнання WEINIG. Оперативна доставка запасних частин замовнику - частина наших традиційних відносин з клієнтами.

Служба сервісу ТОВ "ІНМАТЕХ" здійснює гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, ревізію стану, діагностику несправності та ремонт деревообробного обладнання Вайніг, Грекон, Дімтер, Райманн. У комплекс виконуваних робіт входить монтаж обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, навчання персоналу, включно з передачею досвіду і специфічних навичок роботи.

Навіть якщо Ви придбали обладнання самостійно або в іншого постачальника, Ви завжди можете звернутися в нашу службу сервісу. Наші інженери-наладчики - це професіонали з багаторічним досвідом роботи. Вони проходять періодичне стажування на заводах-виробниках обладнання в Німеччині та мають у своєму розпорядженні необхідний інструмент, оснащення і програмне забезпечення для виконання діагностики, обслуговування та ремонту деревообробного обладнання Weinig, Grecon, Raimann, Dimter.

У процесі експлуатації обладнання Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку. Сучасне спеціалізоване програмне забезпечення, наявне в розпорядженні наших фахівців, дає змогу швидко виявляти й усувати несправності в режимі on-line і віддалений доступ. При виникненні несправностей обладнання в період гарантійного терміну, інженери-налагоджувальники в найкоротші терміни здійснять заміну дефектних деталей, вузлів чи агрегатів. За необхідності, наш інженер-налагоджувальник може виїхати до Вас для проведення ревізії та діагностики обладнання, складання переліку дефектів і переліку, необхідних для їх усунення запчастин. Післягарантійне обслуговування (технічний супровід) - це пропонований нами комплекс послуг, спрямований на підтримання в робочому стані обладнання, шляхом проведення планово-профілактичного обслуговування.

На складі ТОВ "ІНМАТЕХ" у Києві завжди є комплект найбільш затребуваних запасних частин і витратних матеріалів, що дає змогу проводити своєчасну заміну деталей, які вийшли з ладу, мінімально знижуючи простої обладнання. За відсутності необхідних деталей на складі ми замовимо їх на заводі-виробнику і в найкоротші терміни доставимо Вам.

Для оперативного вирішення сервісних питань, що виникли у Вас, необхідно зв'язатися з нами за вказаними нижче телефонами або надіслати вашу заявку електронною поштою, вказавши тип обладнання, заводський номер, рік випуску. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами для уточнення термінів і алгоритму подальших дій.

     
 

КОНТАКТИ ТОВ "ІНМАТЕХ"

ВІДДІЛ СЕРВІСУ ТА ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

03179 КИЇВ, УКРАЇНА
ПРИЛУЖНА 4/15, ОФІСИ 506, 507

+380 44 451 87 66; +380 67 347 05 66

E-mailservice@inmatech.com.ua

WEINIG SERVICE
 
 
     
 

Завантажити додаткову інформацію

 
     
  КАТАЛОГ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ТА ДОДАТКОВОГО ПРИЛАДДЯ  
  ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН  
     
     
  © 2014-2024 ТОВ ІНМАТЕХ arrow up